.Portatīva nojume automobīlim READY BOX – Saliekama alumīnija garāža ar PVC auduma pārsegu!

Karkass izgatavots no anodēta alumīnija profila.

Katrs modulis ir aprīkots ar alumīnija pantogrāfu sistēmu ar kopējo nostiepšanas mehānismu. Tādejādi tuneli ir viegli aizvērt un atvērt. Saliktā veidā aizņems ļoti maz vietas, kas ļaus Jums lietderīgi izmantot radušos platību.

 

Komplektācijā ietilpst polipropilēna riepas. Kā papildus opcijas pieejamas arī gumijas riepas un virziena sliede.

Tunelis ir pārklāts ar ugunsdrošu M2 klases PVC audumu. Tents sastāv no vairākiem, savstarpēji nesaistītiem auduma fragmentiem, kuri stiprinās profilu gropēs READY BOX nojume ir pieejama ar atveramiem kā priekšejiem, tā arī aizmugurējiem vārtiem.

Nojumi varēsiet izmantot kā garāžu vai vienkāršu nojumi tehnikas vai preču glabāšanai.

READY BOX Garage tiek piegādāta jau saliktā veidā.

 

A 400 cm 500 cm 600 cm
B 240 240 240
H 180 180 180
 i 27 33 39

IZTURĪBA PRET LAIKAPSTĀKĻIEM: READY BOX modeļu karkass ir izgatavots no izturīga, anodēta alumīnija, un ir pārklāts ar ugunsdrošu M2 klases audumu. Katram modelim, kas pārklāts ar šo audumu, tiek izsniegts ugunsdrošības sertifikāts saskaņā ar likumā esošajiem drošības noteikumiem.

ILGMŪŽĪBA: ražošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes materāli. Materiāli tiek speciāli apstrādāti, lai tos padarītu izturīgus pret pakļaušanu nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

ATVĒRŠANA: saliekamie tuneļi ir izstrādāti, lai tos varētu efektīvi atvērt un aizvērt, tādejādi ietaupot pieejamo platību. Speciālā nostiepšanas sistēma, kura aizver tuneļa fermas, ļauj izbīdīt nojumi tad, kad tas ir nepieciešams. READY BOX saliekamās nojumes ir lielisks risinājums platību nosegšanai - Jūs to var izmantot kā pārvietojamu garāžu vai pagaidu noliktavu.

VIEGLI UZSTĀDĀMS: pateicoties īpašajiem alumīnija sakausējuma savienojumiem, kuri tiek savienoti un stiprināti pie ekstrudētiem alumīnija profiliem, READY BOX nojumes ir ļoti izturīgas. Daži tuneļu modeļi tiek piegādāti jau saliktā veidā.

ĒRTI PĀRVIETOJAMS: visi READY BOX modeļi tiek nosūtīti un piegādāti atbilstošā iepakojumā. Jebkuri citi papildus komponenti tiek rūpīgi iepakoti, lai transportēšanas laikā tos varētu viegli iekraut un sakārtot.

 

Papildus opcijas

Ir pieejamas cinkota metāla sliedes, lai padarītu READY BOX tuneļa atvēršanu un aizvēršanu vieglāku.

Lai READY BOX atvēršanu padarītu vieglāku uz zāliena vai nelīdzenas virsmas, tunelis ir pieejams ar gumijas riepām.

 
 
 


Jūs varētu ieinteresēt:

2012. gads
Restorāna "Armēnija" vasaras terase
Paviljons "Lido"
2014. gads
Privātmājas vasaras terase
Paviljoni "Kontinent"
Restorāns Doma laukumā
Gadsimtu elpas un jaunības valdzinājums
Infrasarkanās lampas